Burak Sümer

Gece modu🌓


Şimdi.

13 Temmuz 2019 Tarihinde güncellendi.

Bu sayfa artık her hafta Cumartesi veya Pazar güncellenecek, tek bir gün yapmak beni zorlamaya başladı. RSS kullanıyorsanız update değerlerinizi değiştirin derim.


Okul.

Final dönemim bitti, hatta sonuçları açıklanmaya başladı. Toplam aldığım sekiz dersten beş tanesini sıkıntısız geçeceğim gibi duruyor fakat alttan aldığım Short Story dersim ve aptal Research Techniques dersim kalacak gibi.


Para kazanmak.

Bu ülkede edebiyatçı olarak para kazanılmıyormuş, bunu fark ettim ve mutfak yardımcısı olarak çalışmaya başlama kararı aldım. Yani bir sürü yere başvurdum ama sanırım sadece orası dönüş yapacak. Aynı zamanda eve çıktığım için çalışmak zorunda kalıyorum. İş tekliflerinize açığım ve bu konu hakkında bir blog yazısı yazacağım.


Influencer olmak.

Evet, sonunda bu da oldu. Artık haftalık burayı güncellediğim gibi bir de haftalık bir belgesel yapıyorum. Sevdiğim şeylerin, arkadaşlarımın belgeselini... Her hafta belirli yerleri kaydedip kısa şeyler oluşturmaya çalışıyorum. Bunu sadece eğlence için yapıyorum ama kendime influencer demek iyi hissettirdiği için başlıkta influencer yazıyor. Eğer ulaşmak istersen buraya gidebilirsin.

Ayrıca müzik yapmaya başlamak istiyorum, videolarda da kullanmak için. Eğer müzikten anlıyorsanız bana bir mail atın ve sizi bazı çalışmlarıma yönlendireyim, siz de bana geribildirim verin. Çoksel.


Başka bir ülke.

Reddedildim. Seneye tekrar dener miyim bilmiyorum, ev bakmaya başladım, İzmit civarında 2+1 ev devreden varsa bana ulaşabilir.


Bu sayfa Derek Sivers'ın Now Page Movement yazısından ve NowNowNow projesinden ilham alınarak oluşturulmuştur ve sizin de bir tane oluşturmanız tavsiyemdir.